روستای ارجمند کجاست؟

برای رسیدن به روستای ارجمند که چندسالی است به شهر تبدیل شده، ابتدا باید از خروجی شرقی تهران خارج شوید. در شرق تهران از انتهای اتوبان همت یا بابایی و یاسینی می توانید از شرق تهران خارج شوید. در مسیر دو راهی آزاد راه پردیس ( شهید سلیمانی) یا جاده جاجرود را در پیش دارید. از هریک از این دو جاده می توانید به سمت شرق حرکت کنید. پس از طی کردن شهر های مختلف از جمله دماوند و امین آباد تعدادی تونل را کرده و در 10 کیلومتری فیروزکوه به یک پمپ بنزین می رسید. بعد از آن تابلوی ارجمند را می بینید. بعد از پمپ بنزین دور زده و به سمت تهران حرکت کنید. چند متر جلوتر تابلوی روستای ارجمند را در سمت راست خود می بینید. در این جاده فرعی وارد شوید.

مسیر روستای ارجمند فیروزکوه

در جاده ارجمند فیروزکوه از روستاهای مختلف از جمله سله بن و وشتان عبور می کنید. این جاده کاملا آسفالت است و به راحتی می توانید با طی 25 کیلومتر از 10 کیلومتری فیروزکوه و دوراهی لاسم و عبور از این روستا ها به روستای ارجمند برسید. در این جاده البته پیچ و خم هایی هم وجود دارد که باید در حین رانندگی به آن ها دقت کنید. زیبایی فوق العاده این جاده در تمامی فصول مشهود است. لازم به ذکر است که سد ارجمند یا سد نمرود زیبایی این جاده را دو چندان نموده است. بخشی از جاده ارجمند فیروزکوه در بالای سد نمرود قرار داشته و می توانید از منظره زیبای آن لذت ببرید.

مسیر روستای ارجمند فیروزکوه
مسیر روستای ارجمند فیروزکوه

روستای ارجمند شهرستان فیروزکوه در همه فصول بهار، تابستان، پاییز و زمستان زیبایی های خاص خود را دارد. این روستا بهترین مکان برای یک سفر یکی دو روزه یا بیشتر برای عوض کردن آب و هوا می باشد. سفر یک روزه یا دو روزه برای تهرانی ها با رفتن به این شهر که نزدیک تهران است، بهترین پیشنهاد می باشد. امکانات در ارجمند بیشمار بوده و نیاز های مختلف خوار و بار، میوه، گوشت، محصولات لبنی و محلی و حتی امکانات شبکه 4G اینترنت همراه اول در این روستا تامین می شود. آدرس روستای ارجمند فیروزکوه ، کیلومتر 10 جاده فیروزکوه به تهران به سمت دوراهی لاسم ( فرعی ارجمند  که با تابلو مشخص شده ) و طی کردن 25 کیلومتر در این جاده برای رسیدن به روستای ارجمند می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

شماره تماس برای رزرو :‌ 0939106199709121061997

استفاده از مطالب سایت فقط برای مقاصد غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع می باشد.

پرداخت امن از طریق درگاه زرین پال